Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Och... to co ja miałem zrobić?

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Och... to co ja miałem zrobić? Empty
PisanieTemat: Och... to co ja miałem zrobić?   Och... to co ja miałem zrobić? Icon_minitime1Nie Lip 21, 2013 11:51 am

Nazwa Państwa: Ellinikí Dimokratía (Republika Grecka)

Imię i nazwisko: Heracles Karpusi

Data założenia państwa: 25 marca 1821 roku

Charakter: Zagorzały zoofil miłośnik kotów spędzający dnie i noce na rozmyślaniu o swoich ukochanych zwierzakach, przyjaźni z Japonią oraz tym jak zdenerwować Turcję. Grecję spotkać można w trzech różnych stadiach zadumania.
Stadium pierwsze - wygląda jak naćpany
Stadium drugie - wygląda jakby spał (ewentualnie po prostu zasnął)
Stadium trzecie - wygląda jakby nie żył
Oprócz tego występują zachowania takie jak "Och, urocze kotki!" oraz "Japonia jest moim przyjacielem, Turcjo!". Grek ma tendencję do wyrażania swych emocji w sposób żywiołowy niczym czystej krwi Norweg. Tak, tak, to była ironia. Lubi spędzać wolny czas na godzinnych rozmowach z Hiszpanią przy kasie fiskalnej. Całe szczęście dziesiątki ludzi stojących w kolejce za nim rozumie tę potrzebę. Heracles słynie ze swoich potraw z oliwkami oraz pięknych miejsc do wakacyjnego wypoczynku. Mimo wszystko jest postacią poważną, a przede wszystkim wyluzowaną i żyjącą w żółwim tempie. Najlepszą definicją do dewizy życiowej mówiącej "Zawsze warto spóźnić się piętnaście minut" jest słowo "Grecja". Dorastał u boku Sadiqa co oboje przepłacili trwającymi do dziś kłótniami i docinkami. To już chyba wiem skąd wziął się Kotokebab, hm? Ale i tak kupuje u Turcji bo jest taniej. To chyba jedyna z jego prób zwalczenia problemów. Zamiast przejmować się atakującym go ze zdwojoną siłą kryzysem woli badać ruiny, które pozostawiła po sobie jego matka. Chyba każdy słyszał choć jeden ze słynnych, greckich mitów? O początku świata, Prometeuszu... Zapewne to mit o Heraclesie dał Karpusiemu imię, jednak charakter musiał zostać zaczerpnięty z innego źródła.

Wygląd: Niedbale ułożone, brunatne włosy kontrastują z soczystą zielenią ospałych oczu, a rozpięta u góry, wygnieciona koszula w połowie skrywa się pod mundurem o piaskowej barwie. Nogi ozdobione są w buty z brązowej skóry. Od czasu do czasu dłoń dzierży grecki krzyż. Do niskich nie należy, gigantem o masywnej sylwetce też nie można go nazwać. Określonego wzrostu ani wieku nie posiada, więc przyjmijmy, że mierzy mniej więcej 175 centymetrów i mimo, że liczy sobie 192 lata to wygląda na okolice 25 roku życia.

Relacje:
Japonia - jest JEGO przyjacielem.
Turcja - o co by tu się z nim pokłócić...
Włochy - dziwny gość.
Hiszpania - fajnie się z nim rozmawia przy kasie.
Polska - w okresie letnim często wysyła do mnie dziwnych ludzi z aparatami cyfrowymi, zakładających skarpety do sandałów.
Albania - lubię spędzać czas w towarzystwie tego państwa.
Macedonia - słyszeliście o sporze grecko-macedońskim? Och... po prostu nie przepadam za tym gościem.
Bułgaria - Łączy nas specyficzna więź bazująca na dopieczeniu Macedonii.
Egipt - Nie zawsze było między nami miło, ale go zniosę.

Inne Informacje
: Ojej. Jakim cudem wyżej nie ma ani słowa o miłości do kotów, przyjaźni z Japonią i wiecznych kłótni z Turcją?

  • Jego sąsiadami/rodziną są Albania, Macedonia oraz Bułgaria.


  • Na Olimpie fajnie mu się myśli.


  • Jest wyznawcą prawosławnego Autokefalicznego Kościoła Greckiego.


  • Ma najniższy wskaźnik Wolności Gospodarczej.


Gilbird's not dead!


Ostatnio zmieniony przez Grecja dnia Pon Lip 29, 2013 4:12 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Och... to co ja miałem zrobić? Empty
PisanieTemat: Re: Och... to co ja miałem zrobić?   Och... to co ja miałem zrobić? Icon_minitime1Pon Lip 29, 2013 2:01 pm

Więc.... proszę o uzupełnienie relacji Grecjo. Wiem że koty są ładniejsze, ale jednak....
Brak też czegoś z regulaminu~
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Gość
Gość




Och... to co ja miałem zrobić? Empty
PisanieTemat: Re: Och... to co ja miałem zrobić?   Och... to co ja miałem zrobić? Icon_minitime1Pon Lip 29, 2013 4:13 pm

Już poprawione, przepraszam za wcześniejsze niedociągnięcia i mam nadzieję, że już jest w porządku.
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Och... to co ja miałem zrobić? Empty
PisanieTemat: Re: Och... to co ja miałem zrobić?   Och... to co ja miałem zrobić? Icon_minitime1Pon Lip 29, 2013 8:33 pm

No dobrze, akcept
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Sponsored content





Och... to co ja miałem zrobić? Empty
PisanieTemat: Re: Och... to co ja miałem zrobić?   Och... to co ja miałem zrobić? Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Och... to co ja miałem zrobić?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
-
Skocz do: