Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Empty
PisanieTemat: Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D   Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Icon_minitime1Czw Sie 29, 2013 4:26 pm

Tak bardzo nie mam pomysłów... A winienem rysiać dalij, bo mi się ręka odzwyczai i zatrzymam się na wielokrotnym rysowaniu słoneczników (kolejne kartki, zeszyty i książki ich pełne). Mówta co chceta, to narysujem! ^^ Tylko proszę, błagam, nawołuję: miejcie litość dla mię, bez paringów... Znaczy tak, że się za łapki trzymają, czy siedzą razem, śmieją się/płaczą/nie-ma-zielonego-pojęcia-co jeszcze, to w porządku. Chociaż z tymi łapkami... *nie potrafi rysować dłoni* jakoś sobie chyba poradzę, trza się przełamać.
Więc tego, rysunki o podanym przez Was temacie mogę przesłać przez e-mail, umieścić na jakiejś stronie *kij, że nie ma pojęcia zielonego na jakiej, rysuje głównie do szuflady* ewentualnie przesłać pocztą polską :'D Może na następny rok dojdzie.
Om, wiedzieć musicie, że Rusek lubi sobie dźgać szczegóły w rysunkach, więc pewno gdzieś jakieś zawżdy wciśnie. I jak będziecie mieli jakiś pomysł (wykonalny) to napiszcie jak wykonanym go chcecie. Dostępne są: nieśmiertelny ołówek, miks jogurtowy kredek z podstawówki *wielbi je* i czarne pisaki. Chyba, że zażyczycie sobie zmieszania któryś, to się dopasuję.
Liczę na Wasze pomysły!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Empty
PisanieTemat: Re: Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D   Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Icon_minitime1Pon Wrz 09, 2013 1:56 pm

Jeśli jesteś w stanie to czy mogłabyś mi narysować człowieka z ogromnymi, czarnymi skrzydłami trzymającego włócznię i kucającego nad skąpanymi w czerwieni zwłokami chłopca? Chciałbym prosić by jedynymi elementami, które nie są czarne lub białe, były czerwone oczy skrzydlatego gostka, krew oraz czerwony księżyc ^^
Powrót do góry Go down
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Empty
PisanieTemat: Re: Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D   Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Icon_minitime1Pon Wrz 09, 2013 5:46 pm

A mi się w sumie marzy jeden rysunek... Chłopak, czarnowłosy, *no ja to widzę z profilu, ale że wiem, że za profilami nie przepadasz to do niczego nie zmuszam :3* Mierzący się spojrzeniem z wężem, najlepiej kobrą. W tle inne węże i pająki... Raczej utrzymane w czerni i bieli, ale jeśli przyjdzie Ci do głowy wersja kolorowa to jak najbardziej :D
Powrót do góry Go down
Litwa

Litwa


Male Wiek : 106
Liczba postów : 63
Birthday : 16/02/1918
Join date : 12/04/2013
Skąd : Vilnius

Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Empty
PisanieTemat: Re: Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D   Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Icon_minitime1Sob Wrz 21, 2013 7:51 pm

To i ja się tu udziele. QwQ
O ile to możliwe to poproszę "Mołdawie w różowych okularach na osiołku ze sweetaśnym Lićkiem na barana a w tle jakieś ckliwe tło xD"

To wcale nie jest schizowe, wcale. .w.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Empty
PisanieTemat: Re: Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D   Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Icon_minitime1Wto Wrz 24, 2013 4:52 pm

Zgłaszam uprzejmie pewne opóźnienia w pracach. A to z powodu moich *nie spoczywają w pokoju* cienkopisów, które umarły ostatnio ; ; Czekam aktualnie na dostawę, a to może troszku potrwać. Tak czy inaczej, za utrudnienia przepraszam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Empty
PisanieTemat: Re: Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D   Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Icon_minitime1Nie Paź 13, 2013 1:14 pm

Powoli nadrabiam zaległości ^^" Praca dla Korei jest w toku i ją również niedługo wstawię, lecz w międzyczasie... Wczorajsza schiza i Lićkiem xD Proszę!
http://tinypic.com/view.php?pic=9fsjmx&s=5
Powrót do góry Go down
Litwa

Litwa


Male Wiek : 106
Liczba postów : 63
Birthday : 16/02/1918
Join date : 12/04/2013
Skąd : Vilnius

Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Empty
PisanieTemat: Re: Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D   Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Icon_minitime1Nie Paź 13, 2013 1:39 pm

Gott, jakie to jest genialne. X'D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Empty
PisanieTemat: Re: Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D   Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Icon_minitime1Pią Paź 25, 2013 7:25 pm

Praca dla Korei skończona ^^ Trochę odbiega od głównego pomysłu, ale tylko trochę! Nadałem jej również swój własny tytuł roboczy, a mianowicie: "Prometeusz"

Wersja najcięższa czarnobiała
http://tinypic.com/view.php?pic=16ascqo&s=5
Wersja szybka kolorowa
http://tinypic.com/view.php?pic=b4z58o&s=5
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Empty
PisanieTemat: Re: Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D   Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Brak pomysłów, wspomóżcie! ^^ - Czyli Rusek rysuje... :'D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dzieło o bunkrze, czyli "Zabijcie mnie, bo nie umiem pisać horrorów!"
» Telefon czyli Czarnobylowi zaczyna odbijać
» Ludmirro 1-czyli w świecie Ludwisiów i Marcinów.
» Rumunia, czyli jak być pojebanym i mieć z tego korzyści.
» Japonia czyli kraj kwitnącej wiśni i zboczonych mang

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
 :: 
Wasze prace
-
Skocz do: