Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Empty
PisanieTemat: Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D   Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Icon_minitime1Pon Wrz 16, 2013 4:05 pm

Jeśli jest coś co ostatnio zniszczyło resztki mózgu, jakie mi pozostały, to jest to zdjęcie z moich urodzin :'D Z powodu widocznej twarzy usera *który niekoniecznie chce być rozpoznawany zawsze i wszędzie* Ivan zyskał twarz Ivana XD A blond włosie mówi chyba samo za siebie :'D *tak bardzo*
Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D 2l8vmmo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Empty
PisanieTemat: Re: Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D   Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Icon_minitime1Pon Wrz 16, 2013 5:10 pm

Mój słodki jeju! Jak to wygląda! xD Psusie, pięknie żeście to zrobili, nawet zbyt pięknie o-o Aż straszno. *już sobie wyobraża, gdyby to Natalka zobaczyła :'D*
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Empty
PisanieTemat: Re: Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D   Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Icon_minitime1Pon Wrz 16, 2013 5:44 pm

Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D 483
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Empty
PisanieTemat: Re: Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D   Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Icon_minitime1Pon Paź 14, 2013 2:05 pm

Jak już tutaj wrzucam swoją ostrą schizę... następne z serii Prusko-Ruskiej, bądź jak kto woli Rusko-Pruskiej schizy. Co się dzieje jak się wraca ciepłym, słonecznym, jesiennym popołudniem z filmu o Wałęsie? Dziwne rzeczy przychodzą do głowy :'D
Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D K1sz8z

:'DDDDD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Empty
PisanieTemat: Re: Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D   Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Icon_minitime1Pon Paź 14, 2013 2:13 pm

*słyszy aż to skrzypienie liściastej Polski pod pantoflem* =w= Ładnie żeście to zrobili, nie powiem, ładnie. *skrzypu skrzypu*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Empty
PisanieTemat: Re: Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D   Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Bo nie wiem gdzie to wrzucić |D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bo ja wiem... Uber przynudzające opowiadanie Litwy?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
 :: 
O was
-
Skocz do: