Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ankietka~

Go down 
4 posters

Czy zmieniamy tematykę forum?
Tak.
Ankietka~                      Vote_lcap0%Ankietka~                      Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nie, zostawiamy tak jak jest.
Ankietka~                      Vote_lcap0%Ankietka~                      Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nie, ale wypadałoby coś zmienić.
Ankietka~                      Vote_lcap40%Ankietka~                      Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Nie mam zdania.
Ankietka~                      Vote_lcap60%Ankietka~                      Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5
 

AutorWiadomość
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Ankietka~                      Empty
PisanieTemat: Ankietka~    Ankietka~                      Icon_minitime1Pią Lut 06, 2015 10:30 am

Miśki moje kochane i inne puchate stworzonka. Po raz enty będę próbowała reaktywować to forum, wiem, wiem powiedz nam coś nowego. Pytanie jest, czy zostawiamy fabułę tak jak jest teraz, czy coś zmieniamy, czy mam zacząć myśleć nad czymś zupełnie innym, nowym itd.
Osoby które zaznaczyły "Tak." bądź "Nie, ale wypadałoby coś zmienić.", byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie, czego oczekujecie w zamian za obecny system.
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Ankietka~                      Empty
PisanieTemat: Re: Ankietka~    Ankietka~                      Icon_minitime1Pią Lut 06, 2015 7:55 pm

Szczerze... mi tu było najlepiej jak nie braliśmy żadnej tematyki, która niby miała być. Ale jakby mafia wypaliła to czemu nie! c: Ja chętne~ Tylko, no.. w dwie osoby trochę ciężko ;;
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Ankietka~                      Empty
PisanieTemat: Re: Ankietka~    Ankietka~                      Icon_minitime1Pią Lut 06, 2015 8:28 pm

Bez tematyki? Czyli, że piszemy tylko na cb? .o.
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Ankietka~                      Empty
PisanieTemat: Re: Ankietka~    Ankietka~                      Icon_minitime1Pią Lut 06, 2015 9:06 pm

Anglusiu, mi się podoba mafia, jednak Pruseł ma rację, jak nie było tematyki, to było tak jakoś lepiej. Jednak można w sumie to połączyć jakoś. No wiesz, żeby nie było tak poważnie, że mafia i w ogóle tylko, tak aby było to coś na wzór, może nie komedii, ale takiej luźnej fabuły pisanej w ostach, a na CB może być tak jak kiedyś~ To tylko moje zdanie, nie bijcie ;-;
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Ankietka~                      Empty
PisanieTemat: Re: Ankietka~    Ankietka~                      Icon_minitime1Pią Lut 06, 2015 9:10 pm

Powiem szczerze, to jak piszecie posty, to od was zależy. Nigdy nie uważałam, że to ma być tak 100% na poważnie, mrocznie i w ogóle. Jeżeli tak to odebraliście to przepraszam xD
I na cb też uważam, że dobrze będzie tak jak kiedyś.
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Mołdawia
Szef
Szef
Mołdawia


Female Wiek : 32
Liczba postów : 39
Birthday : 27/08/1991
Join date : 22/07/2013
Skąd : Chișinău

Ankietka~                      Empty
PisanieTemat: Re: Ankietka~    Ankietka~                      Icon_minitime1Sob Lut 07, 2015 4:52 pm

Mafia na jaja: Mołd wychodzi naprzeciw Lubuskiemu i napierdala go z pistoletu na wodę @@
Nieno. Faktycznie cb było piękne po prostu i warto to zachować jak najbardziej, a co do fabuły na postach... hm. Można się tłuc, czemu nie xD Aczkolwiek wizja poważnej mafii i bicia się tak supertru mnie trochę przeraża D: Toteż więc w takim wypadku, zgodzę się z Polusiem. Komedie nam wychodzą bardzo dobrze mimo wszystko xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ankietka~                      Empty
PisanieTemat: Re: Ankietka~    Ankietka~                      Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Ankietka~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię ::  :: 
Ogłoszenia
-
Skocz do: