Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Sro Paź 02, 2013 11:56 am

Jako że na forum zebrało się trochę słowiańskiej rodzinki wpadłem na pomysł aby zorganizować rozgrywkę, tym samym ożywić trochę forumowy ruch fabularny.
Wszem i wobec pragnę zaprosić wszystkich Słowian na I Zjazd Rodzinny.
Cała impreza odbywa się w plenerze. Dokładniej jest um piknik nad Jakimś-tam-jeziorem. Gospodarzem, ku zaskoczeniu wszystkich jest Albert Łukasiewicz-Belischmid. Bliżej niektórym nieznany.

Jakiś większy opis zamieszcze później. Na tą chwilę proszę o napisanie kto wyraża chęć do wzięcia udziału w takiej rozgrywce o:
Powrót do góry Go down
Śląsk

Śląsk


Female Liczba postów : 40
Join date : 21/04/2013
Skąd : Wrocław/Katowice :I

Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Sro Paź 02, 2013 1:00 pm

Oczywiście że ja się zgłaszam c:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Sro Paź 02, 2013 1:49 pm

Ach, Słowianie! Jeśli ten zjazd rodzinny będzie wyglądał tak, jak większość owych zjazdów, to grzechem by było, gdybym się nie pojawił! A więc zgłaszam się jako przedstawiciel Słowian Wschodnich ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Sro Paź 02, 2013 2:56 pm

No pewnie że się piszę na taką rodzinną rozrywkę! :3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Czw Paź 03, 2013 4:04 pm

Ja również się zgadzam!
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Czw Paź 03, 2013 5:17 pm

I ja was swą obecnością zaszczycę :‘D
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Sob Paź 05, 2013 1:39 pm

Mnie zapisz! Mnie! >u<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Nie Paź 06, 2013 10:47 am

Ja się chyba też do Słowian zaliczam... *buja się leko n nogach głaszcząc po łebku czarnego kota*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Sro Paź 23, 2013 4:29 pm

Nie chce mi się tworzyć nowego tematu i niepotrzebnie spamować, więc jako taki opis fabuły zamieszczę tutaj, o .3.

Pewnego ciepłego, wiosennego dnia dostajecie w swe łapki dość nietypowe zaproszenie. Mianowicie, dziwiła jego treść, która brzmiała ni więcej ni mniej tak:

Kochana Rodzinko!
   Chciałbym was wszystkich zaprosić na małe spotkanie. Przecież kto nie lubi spotykać się w grodzie rodzinnym? (Słowianie) Zresztą przez ostatnie lata wydarzyło się baaaaardzo dużo, tym samym - oddaliliśmy się od siebie, a bądź co bądź w rodzinie tak być - nie powinno. Teraz nadarzyła się okazja, by ocieplić nasze relacje i przełamać lody historii, a przy okazji dobrze zjeść.
Także zapraszam wszystkich na małe ognisko w lubuskim lesie przy jeziorze XYZ.
P.S. Dla tego kto odnajdzie miejsce spotkania jako pierwszy czeka mała nagroda.
Albert Łukasiewicz-Beilschmidt


Do zaproszenia została dołączona mała mapka ze wskazany miejscem spotkania.
Ciekawe, prawda? A jeszcze bardziej interesująca jest osoba, która to organizuje, bo prawdą jest, że nie każdy go zna lub też pamięta. Toteż skuszeni spotkanie z "kochaną" rodzinką, darmowym jedzeniem czy też zwykłą ciekawością wybieracie się w to tajemnicze miejsce. Wspomnieć warto, że proste zadanie to to nie jest, jednakże udaje się wam to.
Trafiacie na małą polankę w środku lasu tuż obok jeziorka. Jest tutaj specjalnie wyznaczone miejsce na ognisko, ławeczki gdyby ktoś nie chciał siedzieć na trawie, pomost dla zakochanych, ba i nawet stół się znajdzie. Pogoda wręcz przepiękna, słonko świeci delikatnie opatulając ciepełkiem wasze buźki, a i od czasu do czasu zły wiaterek delikatnie zrzuci tą kołderkę. Ptaszki świergolą, woda pluska radośnie odbijając się od brzegu "dzikiej plaży", czyli generalnie jest bardzo przyjemnie. A jak będzie dalej? Cóż, to taka mała, słodka tajemnica.
Mały bonusik - Klik!


Teraz czas na małe pytanko:
Podoba wam się taka wersja fabuły?
Piszcie swoje uwagi/pomysły, bo przecież wszyscy mamy się bawić podczas tego eventu~
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Pon Paź 28, 2013 8:30 pm

Znalazłem jezioro D< Pierwszy! D< *tak właśnie bardzo xD* Nie no mi się fabuła podoba~
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Śląsk

Śląsk


Female Liczba postów : 40
Join date : 21/04/2013
Skąd : Wrocław/Katowice :I

Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Pon Paź 28, 2013 8:59 pm

Mnie pasuje, bracki .3. Mogę tam wbić z nożem? xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Wto Paź 29, 2013 1:50 pm

Fabuła zapowiada się ciekawie :D Mi odpowiada =u=
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Wto Paź 29, 2013 5:54 pm

Po rozpisaniu wszystkich za i przeciw, ogłaszam wszem i wobec że takiej fabule mówię twarde i zdecydowane: mi to zwisa i powiewa XD Czemu nie!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Wto Paź 29, 2013 7:03 pm

Mi pasuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1Sro Paź 30, 2013 5:55 am

*dla niego ważna tylko obecność wódki na stole... no i rodziny, żeby miał z kim pić xD* Jest zgoda! :D *da, właśnie rozmawiał z Putinem o-o*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Empty
PisanieTemat: Re: Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da   Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Tak ogólne informacje, że ogólniej się nie da
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię ::  :: 
Eventy
 :: Event dla wybrańców
-
Skocz do: