Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Oddam/poszukuję/narzekam

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Oddam/poszukuję/narzekam Empty
PisanieTemat: Oddam/poszukuję/narzekam   Oddam/poszukuję/narzekam Icon_minitime1Czw Lip 17, 2014 5:54 pm

Czyli ogłoszenia forumowiczów. Brakuje ci towarzysza do gry? Masz jakiś problem, coś ci się nie podoba? Chcesz coś zmienić, czy może po prostu masz problem z napisaniem karty postaci, wszystko to można napisać tutaj.
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Meksyk

Meksyk


Male Liczba postów : 9
Join date : 26/08/2014
Skąd : Z grobu.

Oddam/poszukuję/narzekam Empty
PisanieTemat: Re: Oddam/poszukuję/narzekam   Oddam/poszukuję/narzekam Icon_minitime1Wto Sie 26, 2014 9:34 pm

Z serii "Uwagi i propozycje":


1. W oknie informacyjnym, po kliknięciu na napis "regulamin", odsyła mnie do wzoru karty postaci. Obstawiam, że błąd niezamierzony.

2. Albo jestem ślepa, albo w regulaminie nie ma nic odnośnie wymiarów avatarów. Widzę, że nie ma tu problemów z groteskowo wielkimi, rozciągającymi forum grafikami, ale jakieś maksymy przydałyby się, z racji iż nie każdy nowy użyszkodnik będzie się umiał dostosować. No i ot, by było - w końcu to regulamin.

3. Wiem, że założony jest osobny temat ze spisem multikont, ale może by także wprowadzić ten punkt do profilu jako jedno z pól? Byłoby to sposobem na szybkie sprawdzenie, jakie postacie posiada user. Ale to już tylko sugestia.

c:
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Oddam/poszukuję/narzekam Empty
PisanieTemat: Re: Oddam/poszukuję/narzekam   Oddam/poszukuję/narzekam Icon_minitime1Sro Sie 27, 2014 9:06 am

Pogubiłam się w html'u ale już poprawiłam ^^"
Maksymalny rozmiar avatarów jest ustawiony w panelu administracyjnym, ale mogę dopisać do regulaminu, jeżeli uważasz, że tak będzie lepiej.
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Meksyk

Meksyk


Male Liczba postów : 9
Join date : 26/08/2014
Skąd : Z grobu.

Oddam/poszukuję/narzekam Empty
PisanieTemat: Re: Oddam/poszukuję/narzekam   Oddam/poszukuję/narzekam Icon_minitime1Sro Sie 27, 2014 2:25 pm

Panel panelem, ale nie każdy user się w tym orientuje. A że wymiary te są jedną z podstaw podstaw, to wypadałoby poruszyć ich temat w regulaminie. c:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oddam/poszukuję/narzekam Empty
PisanieTemat: Re: Oddam/poszukuję/narzekam   Oddam/poszukuję/narzekam Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Oddam/poszukuję/narzekam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię ::  :: 
Ogłoszenia
-
Skocz do: