Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Anglia x matma

Go down 
AutorWiadomość
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Anglia x matma Empty
PisanieTemat: Anglia x matma   Anglia x matma Icon_minitime1Sro Maj 08, 2013 9:06 am


Miałam napisać. Napisałam. To jest straszne. I pewnie nie jest nawet w 1/4 tak zboczone jak chciałam, jeżeli w ogóle można powiedzieć że jest. Nie dali mi wczoraj dokończyć, jak miałam pomysł, a dzisiaj już nie byłam w stanie nic wydusić @.@"
Nie wiem czy to się nadaje do publikacji gdziekolwiek...

Anglia spojrzał na nią. Zdecydowanie miała w sobie to coś co wyróżniało ją od innych. Z pozoru poważna, zasadnicza i beznamiętna, wraz z poznawaniem jej coraz bardziej wciągała, pokazywała swoją szaloną, wręcz niewyobrażalnie ekscentryczną. Było to jak przejście granicy między zrozumieniem a magią. Wiele złego można było o niej powiedzieć, że trudno ją zrozumieć, że jest skomplikowana, ale jedno Artur wiedział doskonale: nie była nudna. Zawsze gdy ich ścieżki się zbiegały poznawał coraz to nowsze aspekty jej samej. Westchnął. Noc zapowiadała się na długą, choć wcale nie miał zamiaru na to narzekać. Wręcz przeciwnie, nie mógł się już doczekać chwili gdy będzie mógł wreszcie usiąść obok niej, przyjrzeć się dokładnie, poznać od nowa. Te noce zawsze były ogromnym wyzwaniem, gdyż jej kapryśna natura nakazywała jej ciągłe wymyślanie nowych zadań dla niego, niby to by zyskać nad nim przewagę. Nigdy się jej nie udawało, choć zwycięstwo kosztowało go wiele wysiłku. Wielu innych, którzy ją znali zwali ją kluczem i bramą, królową, matką, ale nawet te określenia według Artura nie oddawały jej wystarczająco dobrze. Tak i teraz gdy wreszcie nastał wieczór, Anglia położył ją delikatnie na biurku i wyjął swój sprzęt. Nie było prosto, tym razem wymagania już na początku były wielkie. Powoli, wręcz mozolnie zajął się nią, jak to zawsze miał w zwyczaju. Gdy już raz zaczynał, nie mógł się oderwać tylko zagłębiał sie coraz bardziej...
Noc dłużyła się jak nigdy, ale wreszcie udało mu się skończyć. Padł na nią wyczerpany ."Ah ta matematyka..." zdążył jeszcze pomyśleć zanim zapadł w głęboki sen pełen liczb i równań.
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Go??
Gość




Anglia x matma Empty
PisanieTemat: Re: Anglia x matma   Anglia x matma Icon_minitime1Sro Maj 08, 2013 10:18 am

Matematyka królową nauk!!!

Ahahahahahaha opowiadanie jest epickie! XD I absolutnie wyszło zboczenie~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Anglia x matma Empty
PisanieTemat: Re: Anglia x matma   Anglia x matma Icon_minitime1Sro Maj 08, 2013 1:03 pm

*uśmiecha się jakoś tak dziwnie* Podobało mi się. Gdyby nie tytuł wstawiłobym (i tak to zrobiłom) jakąś kobiętę w średnim wieku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Anglia x matma Empty
PisanieTemat: Re: Anglia x matma   Anglia x matma Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Anglia x matma
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
 :: 
Wasze prace
-
Skocz do: