Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Praca dla Plebsa...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1Wto Maj 14, 2013 1:48 pm

Polska właśnie siedział z Rosją w kawiarni. Zdziwiło go zaproszenie sąsiada, no ale cóż miał zrobić, szef kazał mu pojechać , więc chcąc nie chcąc Feliks pojechał do Ivana.
-No i czego chcesz?-zapytał siedząc przy stoliku.
-Tak pomyślałem że dawno się nie widzieliśmy i moglibyśmy się spotkać-powiedział Rosja choć w jego głosie czuć było nutkę niepokoju, a na dodatek rozglądał się na wszystkie strony jakby czegoś się bał.
Yhm...Jakoś ci nie wierzę wiesz...-odparł Feliks- Mów co się stało!
Ivan wpatrzył się w stół.
No bo...-zaczął niepewnie.
-No gadaj!- krzyknął niecierpliwie Feliks, a Rosja posłał mu zimne spojrzenie.
-No bo chodzi o Białoruś...-powiedział szybko i rozejrzał się ze strachem na boki.
-Acha...-Feliks nie mógł powstrzymać śmiechu- I tylko po to do mnie dzwoniłeś???
-Jak ''tylko''?-zapytał Ivan z miną dziecka.-Przecież to sprawa życia i śmierci!-krzyknął na całą kawiarnie.
Polska rozejrzał się do okoła i zaczął uspokajać kuzyna...
-No dobra, dobra tylko już nie krzycz....
W tym momencie do stolika podeszła kelnerka.Polska spojrzał na nią i.....
-Prusy?!-krzyknął na cały lokal.
Kelnerką rzeczywiście okazał się Gilbert, który natychmiast zasłonił Polsce usta.
-Jak komuś powiesz to zginiesz!- zagroził.
Chwile później cała trójka siedziała przy stoliku, jednak Prusy nie był już w przebraniu.
-Co ci się stało?-zapytał Polska śmiejąc się.
-Jak to co?Towarzysz Prusy ujawnia swoją prawdziwą naturę-powiedział Rosja z zwykłym sobie uśmiechem.
-Tak śmiejcie się, śmiejcie! Ja tego z własnej woli nie zrobiłem-krzyknął zawstydzony Prusy.
Polska popatrzył na Gilberta.
-I cała chwała i honor dawnego Zakonu Krzyżackiego poszła w pizdu!-zaśmiał się Polska-No ale mów kto ci to zrobił?
Prusy niepewnie popatrzył na współsiedzących przy stoliku.
-Tu chodzi o mojego brata...-Feliks i Ivan przypatrzyli mu się z ciekawością..
-No bo wiecie że ja teraz z bratem dziele dom, nie?-państwa pokiwały głową.
-No więc on uważa że ja jestem zwykłym darmozjadem i pasożytem....- Prusy zaczął opowiadać.....


3 godziny wcześniej......

-Prusy!-krzyknął Niemcy-Widziałeś mój telefon?
-Nie a niby dlaczego miał bym go widzieć?-zapytał z irytacją w glosie Prusy leżąc wygodnie na fotelu przed telewizorem i pijąc piwo.
-Może dlatego że to ty całymi dniami siedzisz i nic nie robisz obiboku!-wytłumaczył Ludwig.
-Ja?!-oburzyl się Prusak-Ja cały dzień zaszczycam cię moją zagiblistą osobą!-krzyknął
Niemcy popatrzył na brata jak na idiotę.
-Ty siedzisz w domu, bo poprostu nigdzie cię ni chcą przyjąć do pracy!-krzyknął Niemiec.
-W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem!-oświadczył Prusy
-''Z zerowym wykształceniem napewno''-pomyślał blondyn.-A gdybym ci znalazł pracę?
-Spróbuj!-powiedział zaciekle Prusy.
-Ale ty na pewno nie dasz rady...-Niemcy zamyślił się.
-Ja podejmę się każdej pracy! I nie odejdę z niej chyba że by mnie zwolnili!-krzyknął jeszcze raz szarowłosy
-No dobra....-na twarzy Niemca pojawił się złośliwy uśmiech.

-I tak się tu znalazłem...-westchnął Gilbert.
Polska zamyślil się.-Miałeś nie odchodzić chyba że by cie zwolnili, nie?
-Noo..Ale co to da...jak mają mnie zwolnić?
-Ja mam plan...-Polska zaczął szeptać Prusakowi do ucha.
Chwilę później Prusy biegał za klientami rzucając w nich czym się da. Z kuchni wyszła kierowniczka i zaczęła przeklinać na Gilberta i wyrzuciła go z roboty.
-Dziękuje-zdążył powiedzieć jeszcze do Polski za nim ochroniarze wyrzucili go z lokalu.
Polska siedział jeszcze nie otrząśnięty po zdarzeniach, lecz po chwili napił się herbaty i oparł się łokciem o stół patrząc na Rosję -No to mów co z tą Białorusiom....


Ostatnio zmieniony przez Polska dnia Wto Maj 14, 2013 1:59 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Gość
Gość




Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Re: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1Wto Maj 14, 2013 1:55 pm

XD XD. Ja bym to nazwała "rozruchy w kawiarni" albo "Praca dla ludu". XDXD Dobre!
Powrót do góry Go down
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Re: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1Wto Maj 14, 2013 1:58 pm

Tytuł rozwala. *naśladując głos Polski* Totalnie! xD...


Świetne ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Re: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1Wto Maj 14, 2013 8:20 pm

Prusy w fartuszku kelnerki? Polska już wiemy jakie masz fetysze~
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Re: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1Wto Maj 14, 2013 8:33 pm

Ta no jasne...ty Ameryka nic nie wiesz.... xDDDD
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Go??
Gość




Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Re: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 9:06 am

Ja nic nie wiem? Ten tekst wszystko wyjaśnie! nie pomagasz na codzień Prusom... Ale jak widzisz go w fartuszku już wymyślasz jakby mu pomóc~
Milość...i znowu wygrala milość XD
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Re: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 12:10 pm

Ameryka ja ciebie proszę...A tak w ogóle to ja pomocny jestem...
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Gość
Gość




Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Re: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 4:21 pm

A właśnie, Towarzyszu Polsko, z ust mi wyjąłeś i wziąłeś napisałeś... Bo tego... Nie ważne! Iwan jest silny! Iwan sobie poradzi! Iwan ma przeto grube kości! *idzie do kąta i mamrocze bez sensu, załamał się, bo...* B-Białoruś...
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Re: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1Pią Maj 17, 2013 10:15 pm

No co bo tego?
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Sponsored content





Praca dla Plebsa... Empty
PisanieTemat: Re: Praca dla Plebsa...   Praca dla Plebsa... Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Praca dla Plebsa...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
 :: 
Wasze prace
-
Skocz do: