Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Wto Maj 14, 2013 7:57 pm

Sorry za wszystkie błędy ale pisane na szybko XD

„Mafia namiętności”

W poprzednim odcinku: Don Francis Bonnefoy podczas gry w butelkę wyznaje miłość Alfredowi i tak zaczyna się ich burzliwy aczkolwiek romantyczny związek. Niestety Sealandia chce ukrócić ten związek by zeswatać Jonesa ze swoim bratem- Arthurem.
Prusy i Polska planują obalić rządy mafiozo Ivana jednak psychiczny Kanibal Niemcy wysłany na rozkaz Ivana ma odnaleźć buntowników.

Odcinek 4736

Scena 1: Salon na CB. Ciepły i przyjemny. Sciany obłożone drewnem, mahoniowe szafki z oszklonymi gablotkami oraz czerwona kanapa i dwa fotele skupione przy oszklonym stoliku do kawy.

Alfred <wchodzi do salonu z uśmiechem na ustach jednak z niepewnością w głosie>:
- Ah czy on na pewno mnie kocha? Ah czy ja mu na pewno pisany? Boże mój, czy ja i on to jedno? <do salonu wchodzi Francis z podbitym okiem.> Ah Francis! <Alfred podbiega do francuza i kładzie mu dłonie na klatce piersiowej> Tak tęskniłem, tak się martwiłem i.. Mój Boże co ci się stało?! <Francis z uśmiechem zdejmuje dłonie lubego i całuje go w czoło>
- To nic mój piękny.
- To Sealandia prawda?! <Alfred wzburzony chodzi kółko po pokoju> Jak on może!?
- Nie myśl o tym mój miły…
- Jak mam nie myśleć!? <oburzony Jones macha dłońmi gwałtownie> Już on mnie popamięta!
- Przestań nie warto… <Francis kładzie dłonie na ramionach ukochanego i uśmiecha się do niego co sprawia, że ten się uspokaja>
- A może…może ja do ciebie nie pasuje? Sprawiam ci tylko ból…
- Nigdy tak nie mów! Kochamy się i to się tylko liczy. <Francis całuje Alfreda i zagaszenie światła na kolejną scene>

Scena 2: Podziemia na CB. Cicho i wilgotno. Wokoło panuje półmrok. Na srodku jest mała świeczka a obok niej siedzi Feliks i nad czymś głęboko myśli.

- Cholera… Trzeba się pozbyć Ivana i przejąć interesy tylko jak? <nagle do pokoju przez małe okienko wpada Prusy… Niestety się zaklinował>
- Kurwa Feliks nie patrz się tylko mnie wciągnij! <krzyczy Prus jednak polak długo zastanawia się jak wciągnąć wystającą z okna dolną część chłopaka. W końcu z obrzydzeniem ciągnie za nogę i słychać głośny huk> No bardziej delikatnie się nie dało?
- Ciesz się, że w ogóle cię wciągnąłem.
<obaj siadają obok świeczki>
- Słuchaj nie czas na sprzeczki…wiem, jak pozbyć się Ivana raz na zawsze!
- Żartujesz?! <Polak niemal wstał ale szybko stwierdził, że jest zbyt leniwy na to> To jak?
<Prusy rozejrzał się wokoło i konsternacyjnie nachylił się w stronę Łukaszewicza>
- Słuchaj… By Don Bragińsky skończył żywot musimy… <W tej chwili do pomieszczenia wpadł Kanibal Niemcy>
- Zjem was, zjem was! <Feliks i Gilbert rzucają się ostatkiem sił do okna a tuż za nimi z zębami w pogoń rusza Niemcy. Szybka muzyka i ściemnienie>


Scena 3: Znów salon na CB. Tym razem w pokoju jest Sealandia i zdenerwowany Arthur.

Arthur:
- Jak mogłeś zrobić coś takiego? To było lekkomyślne i nieodpowiedzialne! <Sealandia, który dostawał reprymendę siedział cicho na fotelu i bawił się gamepadem>
- A co ja takiego zrobiłem? Ty też nie lubisz tej żaby!
- To nie znaczy, że masz robić takie żarty… Teraz…teraz muszę go przeprosić…
- Alfreda?
- Żaby nie przeproszę za nic! <oburzył się Anglik wiedząc iż w sumie powinien przepraszać francuza>
- Znaczy, że będziecie sam na sam? <Kirkland zmarszczył brwi>
- O co ci chodzi?
- O nic <Sealandia zachichotał i wrócił do gry. Arthur wzruszył ramionami i wyszedł do pokoju> I tak sprawie, że ty i szeryf Jones będziecie razem. Nie odpuszczę póki… <do pokoju wchodzi Jones>
- Jak mogłeś zrobić coś takiego Francisowi?! <mówi oburzony Alfred patrząc na młodocianego przestępcę> Powinienem ciebie zamknąć za coś takiego jednak Don Bonnefoy nie wniósł oskarżenia.
- A co ja zrobiłem?
- Uderzyłeś go…A właściwie zastawiłeś na niego pułapkę!
- Phi!
<nagle do pokoju wpada Anglia. Oboje odwracają wzrok na niego>
- Coś się stało Seńor Kirkland? <Alfred wydaje się lekko przerażony zdyszanym Arthurem>
- Alfred! <Anglik podszedł do Jonesa i spojrzał mu głęboko w oczy> Powinienem ci powiedzieć już dawno temu… Kocham cię!
Tak! <Sea wydawał się ucieszony jednak Alfred zszokowany>
- O czym ty mówisz? <Alfred odszedł kawałek i spuścił wzrok zaszokowany wiadomością>
- Ale nie możemy być razem!
- Co? Braciszku ale czemu?!
- Alfred… <Arthur zignorował młodszego brata> Jestem twoim ojcem.


DUM DUM DUUUUUUUM!
Następny odcinek już za tydzień… może…
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Wto Maj 14, 2013 9:37 pm

...''Jestem twoim ojcem''...
Ameryka to opowiadanie jest najlepsze...Szybko bo szybko ale najlepsze xDDD
I nie może bo ja czekam na ten następny odcinek...
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 3:40 am

Alfred, jesteś geniuszem!!! ^^ Już czekam na 4737 odcinek! :D
Powrót do góry Go down
Śląsk

Śląsk


Female Liczba postów : 40
Join date : 21/04/2013
Skąd : Wrocław/Katowice :I

Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 3:14 pm

.sansazndfjkeadsb To jest epickie xD
-Alfred, jestem twoim ojcem.
-NIEEEEEEE! D:

...Anglia nie odciął mu ręki -,-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 4:16 pm

Piękne! :D Ale co trzeba zrobić by pozbyć się Don Braginskiego..? ^J^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 4:42 pm

... Ty sobie ze mnie jaja robisz?! Miałobym tylko uderzyć Francisa? Nie ograniczaj mojej przestępczej, małoletniej postaci!!! Jestem dużo inteligentniejsze!... I JAKIM CUDEM ANGLIA MOŻE BYĆ OJCEM AMERYKI? Już by się Francja lepiej nadawał.... a chuj że związek kazirodczy. Wielbię!
P.S od userki: Bardzo mi się podobało ale następnym razem zapamietaj że Sea ma większy umysł przestępczy niż jakaś tam nie opisana pułapka. I Francja na pewno gdyby Sea go złapał nie wróciłby żywy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 7:27 pm

Luk <astma> Ajm jur fader! XD

Chcecie dalsze odcinki? Bo w sumie w mojej głowie to się wydawało głupie tak samo jak dalszy ciąg :"D

Rosja- <nachyla się by szeptać tajemnicę Don Bragińskiego gdy nagle froum się zapada>

Sea- spokojnie akcja się rozwija wraz z twoją kariera terrorysty XD
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 7:29 pm

Pewnie że chcemy xDDD
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 7:53 pm

Chcemy następne części! Co to za pytanie w ogóle!
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 2:38 pm

Ty się nie pytaj tylko pisz~
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Gość
Gość




Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 3:53 pm

Piszaj, piszaj. A ja karzę cziostrze nagrzewać miejsce obok siebie w łóżku po przeczytaniu bajki babci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Empty
PisanieTemat: Re: Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA   Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Meksykańskie telenowele czyli jak cb nie działa USA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
-
Skocz do: