Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 7:07 pm

Nazwa eventu: Noc w domu na Przeklętym Wzgórzu
Platforma: Forum (jeśli Anglia pozwoli)
Wymagania systemowe: Nie wymagam super zajebistego pisania, bo i ja mistrzem pióra nie jestem, ale uprzedzam iż sztuka dobrego opisywania może wam pomóc w przeżyciu. Definitywnie jednak wymagam wczucia się w mroczne klimaty eventu i prosiłabym o nie tworzenie pro elo postaci, która się niczego nie boi.
Dodatkowe informacje: Z racji pisania na forum nie będzie to oczywiście dokładnie jedna noc tylko jakiś okres, w którym uśmiercę umieszczę was w przeklętym domu. W przeciwieństwie do CB będzie kolejność lub nawet (w zależności od ilości udostępnionego miejsca na forum) kilka pokoi, w których Mistrz Gry [Stany Zjednoczone] będzie decydował o waszym życiu lub śmierci.
Data rozpoczęcia: Na pewno po dwudziestym bieżącego miesiąca.
Opis główny: Każdy z was dostaje mapkę dojazdu i krótki liścik ->
Zaproszenie
Ja, największy Bohater wszech czasów, zapraszam Cię do domu na Przeklętym Wzgórzu! To nie żart. Budynek wcześniej należący do szalonego psychiatry jest teraz w moim posiadaniu i zapraszam Cię, na niezapomnianą noc w opuszczonym psychiatryku, pełnym jeszcze pamiątek z przeszłości. Jednak jaka by była zabawa gdyby za noc spędzoną w ruderze nie byłoby nagrody w wysokości okrągłej sumki?
Lecz uprzedzam cię! Podobno to nawiedzone miejsce jest siedliskiem zła i upiorów, które każdego kto odważy się wejść w progi tego mrocznego domostwa z chęcią wciągną do swojej krainy umarłych i potępionych na wieki...
Jeśli jeszcze nie wymiękłeś, przyjedź! I potwierdź, że nie wiesz co to strach! (bo jak nie, to rozmieszczę w sieci filmik, że jesteś tchórzliwy jak kurczaczek AHAHAHAHA)

Podpisano HERO nr1 - USA

Jak to będzie wyglądać: Chciałabym aby całość zaczynała się od wprowadzenia Ameryki do domostwa i opowiedzenia przez niego historii domu. Atrakcji dalszych nie zdradzę jednak waszym zadaniem będzie chodzenie po pokojach i szukanie czegoś (to ustala MG) co pomoże wam przeżyć noc. I jeśli uda wam się coś takiego znaleźć dostaniecie próbę by móc wykorzystać przedmiot. Oczywiście jeśli wam się uda- żyjecie i dostajecie dodatkowy bonus, jeśli nie… cóż mówi się trudno a wy na wieki zostaniecie zamknięci jako przeklęci w tym domu~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Re: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 4:11 pm

To ja siem pierszy zapisuję!
Powrót do góry Go down
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Re: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 4:43 pm

Też się piszę ^^
Powrót do góry Go down
Litwa

Litwa


Male Wiek : 106
Liczba postów : 63
Birthday : 16/02/1918
Join date : 12/04/2013
Skąd : Vilnius

Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Re: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 4:44 pm

Piszę się~
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Re: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 5:22 pm

To ja też ^^
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Gość
Gość




Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Re: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 5:35 pm

Łiiiii! To ja też ^.^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Re: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 6:36 pm

Również się z Wami będę bał! ^J^
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Male Liczba postów : 261
Join date : 05/04/2013
Skąd : Londyn

Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Re: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 6:41 pm

No to ja też >.> *sam nie wie po co, ale trudno*
Powrót do góry Go down
https://hetaliamafia.forumpolish.com
Gość
Gość




Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Re: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1Wto Maj 21, 2013 9:09 am

Dobrze...Też się zgłoszę...*nie ma pojęcia o co w tym chodzi ale i tak się zapisuje* Nie jest już po czasie? O,o
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Empty
PisanieTemat: Re: Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu   Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Event USA - Noc na przeklętym wzgórzu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
-
Skocz do: