Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1Pią Maj 17, 2013 6:35 pm

Parę miesięcy temu naszło mnie na napisane czegoś creepy... Co z tego wyszło widzicie poniżej


Późna jesień, jak co roku wracamy do domu. Mijamy to miejsce, jest już ciemno. Na
poboczu pojawia się młoda dziewczyna, wbiega w krzaki. Widząc to ona kazała mi zatrzymać się.
Powoli zjeżdżamy na pobocze. Natychmiast wyskoczyła z samochodu w stronę krzaków, gdzie
zniknęło dziecko. Chcę ją zatrzymać, naprawdę; chcę jej wytłumaczyć, że to bez sensu.. Ale ona nie
słucha, nie chce się zatrzymać. Nie mam wyboru, muszę pobiec za nią. Wreszcie zaczyna słabnąć,
więc ją doganiam. Próbuję jej przemówić do rozumu, że dziewczyna już pewnie jest w domu, a my
się tylko oddalamy od samochodu. Ale ona odpycha mnie. Biegnę dalej.
Zza krzaków wyjawia się polana. Wokoło mnie pełno uschniętych drzew, zgliszcza
domu a pośrodku tego wszystkiego stoję ja. Patrzę na nią, wpatruje się w moją ukochaną, jak
otumaniony, postaci nigdzie nie ma. Pojawia się przy mnie, przestawia na skraj polany, pojawia się
przed nią. Łapie ją za rękę. Gdy patrzy na ukochaną ta wygina się nienaturalnie. Zaczyna
wrzeszczeć. Połamała ją! Mój skarb spogląda na mnie. Oczy przesycone bólem. Jej wnętrzności
wyprysły z niej. Jelita znalazły się przy moich stopach. Purpurowe płuca wyleciały w powietrze i
zawisły na jednej z gałęzi. Zwiędłe liście zmieniają kolor na szkarłat. Nagle zaczyna padać śnieg.
Warstwa białego puchu zaczyna pokrywać zwiędłe liście. Bezwładne ciało opada na ziemię. Świat
na chwilę ustaje.
Przyglądam się postaci- wyglądała, jak dziewczyna, teraz jej członki zmieniły się w
długie, bezkształtne macki oplatające całe ciało, na ich końcu tylko szpony; głowa wydłużyła się w
kształt wrzeciona, miała zamiar dorównać długości mackom, lecz w pewnym momencie przestała
rosnąć, na czymś, co wcześniej można było nazwać oczami pojawiły się czarne otwory; zamiast ust
pozostała wielka dziura z dwoma rzędami zębów długich, wąskich i zaostrzonych; z człowieka
została kreatura. Widzę to wszystko, jakbym był gdzieś daleko. Ogarniam teraz wzrokiem całą
sytuację. Puch zakrył już szczątki mojej błękitnookiej piękności, lecz czerwień na nim pozostał. To
coś zbliża się do mnie, pełznie na swych mackach zostawiając ślad na śniegu. Nie mogę się ruszyć.
W ustach czuję smak ludzkiej krwi...
Myślę o mojej ukochanej, o świecie, który mnie otacza; śnieg padający z szarego nieba
cudownie tańczy na ziemi z kroplami krwi ukochanej. Drzewa, jak żołnierze niewzruszeni stoją
obryzgani tą cudowną substancją. Tak spokojnie. To coś jest przy mnie, ze mną, spogląda mi w
oczy. Już nie widzę nic, poza.... mną samym. Ciemność.
Budzę się. Dookoła mnie widzę tylko biały puch. Wstaję i patrzę przed siebie. Nadal
widać ten cudowny karmazyn krwi... lecz nie ma nikogo wokół mnie. Biegnę przed siebie.
Docieram do ulicy. Widzę nadjeżdżający samochód. Szybko zawracam, lecz oni zatrzymują się.
Jakaś kobieta biegnie za mną... W myślach tylko szkarłat...
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Re: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1Pią Maj 17, 2013 7:41 pm

Nie zrozumiałam sensu opowiadania...Ale na pewno ma jakiś głębszy przekaz xDDDD
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Re: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1Pią Maj 17, 2013 7:57 pm

Ono nie ma mieć sensu, ono po prostu jest xDDDD *cieszy się że ktoś to zauważył*
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Re: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1Pią Maj 17, 2013 8:06 pm

Wiedziałam że ma głębszy przekaż!!!! xDD
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Gość
Gość




Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Re: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1Pią Maj 17, 2013 9:04 pm

Wnętrzności! Jeeej!!!!! No i teraz ty sprowadzisz na tą kobietę śmierć, a jej ukochany zmieni się w to co ty i tak w kółko. Jako tako, może być.
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Male Liczba postów : 1045
Join date : 16/04/2013
Skąd : Z twojej szafy

Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Re: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1Pią Maj 17, 2013 10:05 pm

Jezu...Wy mnie przerażacie...o.O
Powrót do góry Go down
http://hetaliapwp.forumpolish.com/
Gość
Gość




Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Re: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1Sob Maj 18, 2013 3:27 pm

Nieźle. Domyśliłam się tej dziwnej... a cholera wie czego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Re: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1Sob Maj 25, 2013 10:22 pm

Om, poprawiłoś to! I na lepsze Ci wyszło! ^^ Kcem jeszcze *zdjęli skarpetki czy nie? oto jest pytanie!* Dopiero teraz żem to zauważył, przepraszam. Fojno wyszło ;)
Powrót do góry Go down
Prusy

Prusy


Male Wiek : 323
Liczba postów : 584
Birthday : 18/01/1701
Join date : 05/04/2013
Skąd : Królewiec

Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Re: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1Nie Maj 26, 2013 5:10 pm

:D Nawet nie wiecie jak się cieszę, że ten chłam się komuś podoba! *hasa wesoło w stronę tęczy*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Empty
PisanieTemat: Re: Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...   Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie... Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Niezidentyfikowany obiekt... straszący?? No raczej nie...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Uber przynudzające opowiadanie Litwy, część druga? Raczej kontynuacja pierwszego rozdziału.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
 :: 
Wasze prace
-
Skocz do: