Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wreszcie ktoś mnie zauważy ^^

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Wreszcie ktoś mnie zauważy ^^ Empty
PisanieTemat: Wreszcie ktoś mnie zauważy ^^   Wreszcie ktoś mnie zauważy ^^ Icon_minitime1Pią Maj 17, 2013 6:51 pm

Nazwa Państwa: Kanada

Imię i nazwisko: Matthew Williams
Data założenia państwa: 1867 r.

Charakter: Jest to nieśmiały i spokojny chłopak. Chętnie każdemu pomaga, jeśli tylko ten go zauważy... tak, Matthew przez wszystkich jest ignorowany, wręcz traktowany jak powietrze. Gdy ktoś już go zauważy, najczęściej myli go z jego bratem Ameryką. Chłopak tego nie cierpi, dlatego za każdym razem walczy o swoje i przekonuje, że jest Kanadą. Przez swoją nieśmiałość ma trudności z nawiązywaniem znajomości. Gdy coś go zdenerwuje (najczęściej jest to spowodowane pomyłką z bratem) nie ukazuje swojej złości, ukrywa swoje odczucia. Nikt nie widział, żeby Matthew kiedykolwiek krzyczał czy złościł się. Wyłącznie gdy jest sam daje upust swoim emocjom. Łatwo przyprawić go o rumieniec- wystarczy jakakolwiek komentarz- negatywny czy pozytywny, a chłopaka praktycznie paraliżuje, możliwość dalszej rozmowy zostaje w strefie marzeń. Kanada uwielbia wszelkie słodkości, najbardziej te podane z syropem klonowym.

Wygląd: Matthew to chłopak o średnim wzroście, często niezauważany. Jego blond włosy sięgają do policzków, nie można także zapomnieć o uroczym, zakręconym loczku odstającym w dół. Oczy chłopca mają błękitno -fioletowy kolor, zazwyczaj schowane są za parą okularów. Z jego drobnej twarzy rzadko kiedy schodzi uśmiech, policzki często pokryte są rumieńcem. Najczęściej chodzi w beżowej kurtce z kapturem, zielonych wojskowych spodniach i brązowych bądź czarnych oficerkach. Matthew lubi chodzić także w jeansach, ciepłych bluzach oraz w adidasach bądź trampkach. Zawsze nosi ze sobą małego misia polarnego o imieniu Kumajirou. Kanada jednak sam często przekręca jego imię, a miś nie pamięta kto jest jego właścicielem.

Relacje:
Ameryka – brat, z którym tak często mylony jest Kanada. Jedyna osoba z którym chłopak się kłóci (nieważne, że nawet nie podniesie głosu, ale liczy się fakt :D).
Francja - 'Tatuś' , który nigdy nie pomyli braci. Kanada był pod jego opieką, do czasu kiedy Nowa Francja nie zniknęła, gdy to się jednak stało...
Anglia- właśnie on przejął opiekę nad chłopakiem. Tatuś nr 2. Lubi go, ale nie może mu wybaczyć ciągłego mylenia go z Ameryką
Kuba - kumpel z którym Kanada spędza nawet sporo czasu. Jednak każda wizyta u Kuby kończy się tak samo- biedny Matthew wraca pobity. Kuba po prostu nie cierpi Ameryki, a że bracia są do siebie podobni...

Inne informacje:
- w Kanadzie obowiązuje zarówno język angielski jak i francuski
- Kanadyjczykom zawdzięczamy m.in. zamek błyskawiczny i telewizję
- choć powierzchnia Kanady jest ponad 30 razy większa od powierzchni Polski liczba ludności jest tam niższa
- klon, liść klonu jest nieodłącznym symbolem Kanady


Gilbird's not dead *zjada ciastko z uśmiechem*
Powrót do góry Go down
Śląsk

Śląsk


Female Liczba postów : 40
Join date : 21/04/2013
Skąd : Wrocław/Katowice :I

Wreszcie ktoś mnie zauważy ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Wreszcie ktoś mnie zauważy ^^   Wreszcie ktoś mnie zauważy ^^ Icon_minitime1Sob Maj 18, 2013 8:48 pm

*leniwie zerka na akta*
A niech wam będzie że akcept.
Macie od Ślunska, radujcie sie.
Powrót do góry Go down
 
Wreszcie ktoś mnie zauważy ^^
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Napisali o mnie O.O
» Ma pan może do mnie mały interesik...?
» Dzieło o bunkrze, czyli "Zabijcie mnie, bo nie umiem pisać horrorów!"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
-
Skocz do: