Moda na Mafię
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI C:
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Urodzinki!

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Urodzinki! Empty
PisanieTemat: Urodzinki!   Urodzinki! Icon_minitime1Sob Maj 18, 2013 3:43 pm

Czyli userka i jej dziwne sposoby świętowania.
Skoro 26 V skończę te ileśtam lat postanowiłam zrobić przyjemność ludziom i za przestać swojej dzaiłalności napisać dla ludziów po fanfiku. Schowajcie jeszcze te pomidory!!!
Dobra teraz co jak do mnie pisać jeśli już ktoś się pokusi... (w co wątpię). A! I jako że jestem początkująca tylko z hetalii.

Paringi: Co do paringów to wszystkie po za FrUk-ami i FrUs-ami. Prosicie o nie tylko w tedy gdy chcecie by mój mózg zmienił się w jeszcze bardziej niekształtną substancję. No chyba że chceta by FrUs/Uk skończył się UsUk-iem lub śmiercią Francji... to już wasza wola.

Postacie: Jeśli nie wybraliście paringu to tu wybierasz kraj który ma być głównym bohaterem opowiadania. Jeśli chcecie niekształtną masę wszystkich postaci, to po prostu napiszcie: "masa".

OC: Opisać i scharakteryzować.

Rodzaj: Czyli chceta śmieszno i zbreźnie (komedia), tylko zbreźnie i dla starszych( R-18), robimy rombankę z reszty krajów na śmieszno (horror kartofla)

Dodatki: Czyli jeśli macie jakimś tam obrazek w głowie jak to ma wyglądać to piszta.

Osoby które coś odemnei chcą a mogą o tym nie wiedzieć:

Tylko Litwa: Lietbelarus. Miało być R-18.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Urodzinki! Empty
PisanieTemat: Re: Urodzinki!   Urodzinki! Icon_minitime1Nie Maj 19, 2013 7:37 pm

ja chce horror kartofla XD Francja, Prusy i Hiszpania XD
Powrót do góry Go down
 
Urodzinki!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moda na Mafię :: 
 :: 
Wasze prace
-
Skocz do: